Zrób zdjęcie książki i wygraj jedną z cennych nagród

Logo Ksiązka w obiektywie.małeMiejska Biblioteka Publiczna w Skawinie, Fundacja „Skawińskie Centrum Wolontariatu” oraz Towarzystwo Przyjaciół Skawiny serdecznie zapraszają  do udziału w drugiej edycji niesamowitego  konkursu fotograficznego „Książka w obiektywie”.

Wystarczy:

Zrobić zdjęcie, które związane jest z ulubioną książką lub bohaterem literackim.

Wydrukować i wypełnić formularz uczestnictwa dostępny na stronach www.biblioteka-skawina.pl, www.tps.skawina.pl  lub www.scw-skawina.pl

Dostarczyć zdjęcia w wersji cyfrowej wraz z formularzem osobiście lub przesyłką pocztową w terminie od 19 października do dnia 19 grudnia 2015 r., do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie, ul. Mickiewicza 26, 32-050 Skawina.

Wygraj jedną z cennych nagród.

Podpowiadamy tematykę fotografii: przebierz kolegę, koleżankę  lub kogoś z rodziny za ulubioną postać literacką, może… za Andrzeja Kmicica lub Królewnę Śnieżkę? Albo wykonaj morską scenografię z takich utworów jak „Stary człowiek i morze” lub „Latarnik”. A może znajdź miejsce, które kojarzy się z określoną scenką z ulubionej książki  (rolnik pracujący tradycyjnie w polu z „Chłopów”). To są przykłady z kanonu lektur szkolnych lecz inspiracji jest wiele,  wystarczy poszukać!

Organizatorami konkursu są:  Fundacja „Skawińskie Centrum Wolontariatu”, Towarzystwo Przyjaciół Skawiny oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie.

Szczegóły uczestnictwa w konkursie określa Regulamin dołączony na stronach www.biblioteka-skawina.pl, www.scw-skawina.pl  i  www.tps.skawina.pl.

Książka w obiektywie.małe

Źródło:
MBP w Skawinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *