Marcin Meller w Skawinie

Plakat Meller.1W czwartek 19 listopada 2015 r. odbędzie się spotkanie z felietonistą, dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym Marcinem Mellerem.

Marcin Meller przyjeżdża na zaproszenie działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skawinie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w naszej filii MultiCentrum (ul. J. Popiełuszki 8/ I piętro). Wstęp wolny. Po spotkaniu będzie można zakupić książkę oraz zdobyć autograf.

Zaproszony przez nas gość jest absolwentem historii na Uniwersytecie Warszawskim. W czasach studenckich był działaczem podziemnego NZS-u i Pomarańczowej Alternatywy.  W latach 1991-2003 był reporterem tygodnika „Polityka”, gdzie podejmował tematykę międzynarodową, polityczną i obyczajową, a w latach 2003-2012 był redaktorem naczelnym polskiej edycji miesięcznika dla dorosłych „Playboy”. Był również gospodarzem autorskiej audycji „Mellina” w Roxy FM. Przez krótki okres był również felietonistą „Wprost”. Obecnie jest reporterem i felietonistą ogólnopolskiego tygodnika „Newsweek Polska”, prowadzi dwa programy telewizyjne.

W 2011 r. ukazała się bestsellerowa książka „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji”, która została wyróżniona nagrodą Magellana dla najlepszej książki podróżniczej roku.

W 2013 r. ukazała się książka „Miedzy wariatami. Opowieści terenowo-przygodowe”.

Spotkanie realizowane jest w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki i dofinansowane ze środków Instytutu Książki.

Plakat Meller.1

Źródło:
MBP w Skawinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *