Porządek obrad V nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Skawinie w dniu 3 grudnia 2015 roku (PROJEKTY UCHWAŁ)

Budzet_SkawinaDnia 3 grudnia 2015 r. o godz. 16.00 w sali obrad Urzędu Miasta i Gminy Skawina, ul. Rynek 1, I p. odbędzie się V nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Skawinie. Poniżej przedstawiamy Państwu porządek obrad. Znalazły się w nim m.in.: Uchwała budżetowa Miasta i Gminy Skawina na rok 2016, w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia międzygminnego, w sprawie  zmiany uchwały nr XLVIII/581/14 z dnia 29 października 2014 roku w sprawie określenia wysokości stawek od podatku od nieruchomości czy przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej.

Porządek obrad V nadzwyczajnej sesji

Rady Miejskiej w Skawinie  w dniu 3 grudnia 2015 roku:

 1. Otwarcie sesji.
 2. Przyjęcie porządku obrad.
 3. Uchwała w sprawie zmiany budżetu Gminy Skawina na 2015 rok – jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina, referująca: Teresa Wątor – Skarbnik Gminy).
 4. Uchwała w sprawie zmiany uchwały Rady Miejskiej w Skawinie w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej – jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta
  i Gminy Skawina, referująca: Teresa Wątor – Skarbnik Gminy).
 5. Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia międzygminnego – jedno czytanie (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina, referująca: Ewa Szczepanik – Sekretarz Gminy).
 6. Uchwała w sprawie  zmiany uchwały nr XLVIII/581/14 z dnia 29 października 2014 roku w sprawie określenia wysokości stawek od podatku od nieruchomości – drugie czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina, referująca: Teresa Wątor – Skarbnik Gminy).
 7. Uchwala w sprawie w sprawie zmiany uchwały nr XII/151/15 z dnia 28 października 2015 r. w sprawie określenia wzorów deklaracji na podatek rolny, deklaracji na podatek leśny oraz informacji o nieruchomościach, obiektach budowlanych, gruntach i lasach – jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina, referująca: Teresa Wątor – Skarbnik Gminy).
 8. Uchwała budżetowa Miasta i Gminy Skawina na rok 2016 – pierwsze czytanie (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina, referująca: Teresa Wątor – Skarbnik Gminy).
 9. Uchwała w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej – pierwsze czytanie (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina, referująca: Teresa Wątor – Skarbnik Gminy).
 10. Zamknięcie sesji.

Projekty uchwał dzięki naszym działaniom dostępne dla każdego mieszkańca w BIP:

PROJEKTY UCHWAŁ na sesję

Budzet_Skawina

 

2 response to "Porządek obrad V nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Skawinie w dniu 3 grudnia 2015 roku (PROJEKTY UCHWAŁ)"

 1. Przez: przyrodnik Zamieszczono: 7 grudnia 2015

  oby tylko obrad nie prowadziła wiceprzewodniczaca RM. To co pokazala na ostatniej sesji to dramat. było widać jak Przewodniczący RM parę razy chyba chciał wyrwac jej mikrofon z ręki. Trzeba inną szkołę skończyć aby prowadzic sesję. Panie Witoldzie, prowadź Pan dalej sesje i nie oddaj mikrofonu, wstydu oszczędź dla mieszkańców.

 2. Przez: ap Zamieszczono: 2 grudnia 2015

  Planowane wydatki
  wydatki bieżące w wysokości 128 414 922 zł – jak poniżej:
  ADMINISTRACJA PUBLICZNA – 13 231 400 zł – 107,07%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *