LGD Blisko Krakowa zaprasza do udziału w zabawie „Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2014”

_reklama-trasaZabawa „Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2014” to wakacyjna propozycja spędzania czasu wolnego dla rodzin z dziećmi w sobotnie lub niedzielne popołudnia. Do wzięcia udziału w zabawnie niezbędna będzie ulotka, którą można odebrać w Biurze LGD, w Urzędach Gmin i innych miejscach, wymienionych TUTAJKażdy kto uzupełnieni brakujące wyrazy w wierszyku dotyczącym 11 miejsc znajdujących się na obszarze gmin: Czernichów, Skawina, Mogilany i Świątniki Górne otrzyma upominek!

LGD zaprasza też na warsztaty organizowane przez lokalne stowarzyszenia w każdy wakacyjny weekend. Będą spacery po urokliwych miejscowościach: Kamieniu, Jurczycach, Świątnikach Górnych, tańce i śpiewy z Zespołem Regionalnym „Mogilanie”, a także jazdy konne w Czernichowie. To tylko niektóre z przygotowanych atrakcji, TUTAJ.

_reklama-trasa

W ramach zabawy LGD zaprasza także na swoje stoisko podczas gminnych imprez plenerowych. Czekają tam: gry i zabawy historyczne dla dzieci i dorosłych, pokazy walk, fechtunku, nauka podstaw szermierki, pokazy i warsztaty wykonywania zbroi. Miejsca i terminy imprez lokalnych są podawane TUTAJ.

Dla tych którzy wezmą udział w co najmniej 3 warsztatach i 1 imprezie plenerowej będą dodatkowe nagrody.

Wszelkich informacji udziela Biuro LGD Blisko Krakowa, ul. Żwirki i Wigury 23, 32-050 Skawina, tel. 12 256-02-31, 537-022-729; e-mail: k.paciorek@bliskokrakowa.pl, skarby@bliskokrakowa.pl

Informacje o zabawie można znaleźć na stronie  /skarby.bliskokrakowa.pl/ oraz na www.facebook.com/bliskokrakowa

Organizatorem zabawy jest Lokalna Grupa Działania (LGD) Blisko Krakowa /kontakt/.

Udział w zabawie jest bezpłatny.

Organizacja zabawy jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 431 Funkcjonowanie lokalnej Grupy Działania, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Źródło:
LGD “Blisko Krakowa”

_www-bliskokrakowa-glowna-trasa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *