Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie zatrudni bibliotekarza na zastępstwo

sssMiejska Biblioteka Publiczna w Skawinie zatrudni pracownika na zastępstwo. Wybrana osoba zostanie zatrudniona na stanowisku bibliotekarza w wymiarze 1 etatu w ramach umowy na okres zastępstwa za nieobecnego pracownika.

 

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe humanistyczne magisterskie (preferowane ukończenie studiów na kierunku informacja naukowa i bibliotekoznawstwo)
– Przygotowanie pedagogiczne
– Doświadczenie w pracy z dziećmi
– Bardzo dobra znajomość obsługi komputera – programy biurowe
– Znajomość języka angielskiego
– Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi.
– Determinacja podjęcia pracy w instytucji kultury.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie m.in. obsługa użytkowników biblioteki, opracowanie zbiorów bibliotecznych, przygotowanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym, przygotowanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych dla osób dorosłych.

Wymagane dokumenty:

CV, list motywacyjny, kopie dokumentów poświadczających posiadane kwalifikacje i doświadczenie.

Oferty należy składać w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie, ul. A. Mickiewicza 26, 32-050 Skawina osobiście; za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej na adres: biuro@biblioteka-skawina.pl do dnia 4 października 2013 r.

Do oferty należy dołączyć oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na ww. stanowisko.

 

Źródło:
MBP w Skawinie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *