Podpowiedz Urzędowi na temat bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów

PLAN MOBILNOŚCI GRAFIKA CIĄGI PIESZO ROWEROWEUrząd Miasta i Gminy Skawina zaprasza do wzięcia udziału w badaniu ankietowym dot. zwiększenia bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów,które jest elementem konsultacji społecznych Planu Mobilności dla Gminy Skawina, mających umożliwić poznanie Państwa opinii o planach budowy i rozbudowy sieci ciągów pieszo-rowerowych na terenie gminy.

Więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ.

PLAN MOBILNOŚCI GRAFIKA CIĄGI PIESZO ROWEROWE

Źródło: PZ / UMiG Skawina

5 response to "Podpowiedz Urzędowi na temat bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów"

 1. Przez: brd Zamieszczono: 1 stycznia 2016

  Jakie miasto taka obwodnica, to coś, to droga omijająca centrum, dojazdowa do stref Tym bardziej powinna mieć ciągi pieszo-rowerowe.
  Jeśli zakłada się budowę chodnika o szerokości 1,5 m w centrum miasta to o jakim bezpieczeństwie i promowaniu ruchu pieszego mówimy?

 2. Przez: cpr Zamieszczono: 1 stycznia 2016

  S8 Obwodnica Radzymina – Obsługę ruchu pieszego poprzecznie do drogi krajowej nr 8 zapewniają ciągi piesze zlokalizowane wzdłuż dróg przebiegających nad trasą główną.
  Budowa wschodniej drogi obwodowej miasta Przemyśla – Równolegle, po obydwu stronach obwodnicy będą prowadzone ciągi piesze i rowerowe o szerokości 1,5 m chodnik i 2,0 m ścieżka rowerowa oddzielone od jezdni pasem zieleni o szerokości 3,5 m.
  Chcesz więcej przykładów?

 3. Przez: cpr Zamieszczono: 12 grudnia 2015

  Szacowany koszt planowanych zadań, na które planuje się złożyć wniosek to 36 mln zł. Oby nie skończyło się tylko na wybudowaniu dróg od których zaczynają, parkingu i remoncie starego budynku.
  Podpowiadam, zacząć od budowy ciągów pieszo-rowerowych bo może być jak w przypadku pierwszego odcinka obwodnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *