Policja w Skawinie informuje: Zadania Priorytetowe na okres 1 lutego 2021 – 31 lipca 2021 roku

Komisariat Policji w Skawinie przekazał do ogólnej wiadomości naszych Czytelników policyjne Zadania Priorytetowe na okres 1 lutego 2021 – 31 lipca 2021 roku. Zachęcamy do zaznajomienia się z tymi informacjami.

Zadania Priorytetowe na okres 1 luty 2021 – 31 lipiec 2021 roku – Komisariat Policji w Skawinie

Rejon nr 1 :

 1. Skawina

Skawina ul. Batorego -Strefa Zamieszkania – Poprawa bezpieczeństwa poprzez doprowadzenie do stanu gdzie pojazdy będą parkować w miejscach do tego przeznaczonych oraz kierujący będą stosować się do znaku B-2.

Rejon nr 2 :

 1. Skawina

Skawina ul. Energetyków 1- blok socjalny – Doprowadzenie do poprawy bezpieczeństwa poprzez  wyeliminowanie się grupowania osób popełniających wykroczenia: zakłócenia ładu i porządku publicznego, spożywanie alkoholu, zaśmiecane.

Rejon nr 3 :

 1. Skawina

Skawina ul. 29 Listopada  w rejonie Placu Targowego – Doprowadzenie do poprawy bezpieczeństwa poprzez  wyeliminowanie się grupowania osób popełniających wykroczenia: zakłócenia ładu i porządku publicznego, spożywanie alkoholu, zaśmiecane.   

Rejon nr 4 :

 1. Skawina

Skawina ul. Ogrody rejon bloku 8- Doprowadzenie do poprawy bezpieczeństwa w rej. przejścia dla pieszych poprzez doprowadzenie do stanu gdzie pojazdy będą parkować w miejscach do tego przeznaczonych.

Rejon nr 5 :

 1. Skawina

Skawina ul. Jagielnia rej. pustostanu przy wiadukcie drogowym – Doprowadzenie do stanu, w którym w rejonie działania  nie będzie dochodzić do zakłócenia ładu i porządku publicznego.

 Rejon nr 6 :

 1. Skawina

Skawina ul. Obrońców Tobruku – Doprowadzenie do stanu gdzie kierujący pojazdami będą przestrzegać przepisów PRD pojazdy będą parkować w miejscach do tego przeznaczonych.

 Rejon nr 7 :

 1. Skawina

Skawina  ul. Spokojna – Doprowadzenie do stanu gdzie kierujący pojazdami będą przestrzegać przepisów PRD pojazdy będą parkować w miejscach do tego przeznaczonych.

Rejon nr 8 :

 1. Skawina
 2. Radziszów ul. Zadworze 20 rejon sklepu monopolowego  – Doprowadzenie do poprawy bezpieczeństwa w rejonie sklepu poprzez wyeliminowanie sprzedaży alkoholu os. nietrzeźwym oraz wykroczeń porządkowych popełnianych w rejonie sklepu

Rejon nr 9 :

 1. Skawina
 2. Borek Szlachecki – plac zabaw przy szkole – Doprowadzenie do stanu, w którym w rejonie placu zabaw nie będą się grupowały osoby dopuszczające się wybryków chuligańskich oraz popełniające inne wykroczenia.

Rejon nr 10 :

 1. Skawina
 2. Facimiech rej. stacji paliw BP – Doprowadzenie do poprawy bezpieczeństwa poprzez wyeliminowanie się grupowania osób popełniających wykroczenia: zakłócenia ładu i porządku publicznego, spożywanie alkoholu, zaśmiecane.

___

Źródło:
asp.  Grzegorz Jucha
Kierownik Rewiru Dzielnicowych
KP w Skawinie

4 response to "Policja w Skawinie informuje: Zadania Priorytetowe na okres 1 lutego 2021 – 31 lipca 2021 roku"

 1. Przez: SlawekJ Zamieszczono: 22 lutego 2021

  Wystarczy wystawiać mandaty za źle zaparkowane samochody i będzie porządek a nie stawiać sobie za cel ta,ie pierdoly.

 2. Przez: andrzej Zamieszczono: 21 lutego 2021

  Priorytety to parkowanie. I owszem, skręt w lewo z ul. Słonecznej w ulicę Ogrody to wyzwanie. Kolejna sprawa to dostawy do sklepów w bloku 17, tutaj to już kryminał, dostawczaki parkują na przejściu dla pieszych a jak ktoś zwraca uwagę kierowcy widzi środkowy palec.

 3. Przez: Ech tam Zamieszczono: 20 lutego 2021

  Ale zajebiste prooblemy chce rozwiązać skainska policja. Myśle ze jak to zrobią to. Żona ich rozwiązać bo nie będą potrzebni. A na poważnie cała skawina jest złe zaparkowanymi samochodami zastWiona.

 4. Przez: Skawiniak Zamieszczono: 19 lutego 2021

  To chyba jest strona poswiecona Policji , prawie kazdy artykuł jest o Policji .
  Strach sie bac gmina skawina gmina policyjną ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *