Siedział w aucie z włączonym silnikiem. Zwrócił na siebie uwagę mundurowych i wpadł … z narkotykami

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie zatrzymali 22-latka ze Skawiny. Interwencja zaczęła się od popełnienia wykroczenia w ruchu drogowym, a zakończyła na zatrzymaniu za posiadanie narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzut.

Przedwczoraj (16 lutego br.) policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, podczas patrolu pieszego w Skawinie zauważyli zaparkowany na obszarze zabudowanym pojazd, którego silnik pracował na postoju przez dłuższy czas. Postanowili zwrócić uwagę siedzącemu w nim mężczyźnie i go pouczyć. Kierowca, 22-latek ze Skawiny, zachowywał się dość nerwowo. Okazało się, że 22-latek miał przy sobie porcję mefedronu.

Został zatem zatrzymany a policjanci udali się na przeszukanie jego mieszkania. Tam stróże prawa znaleźli kolejne porcje mefedronu, które były zapakowane w plastikowym pudełku i ukryte w… poduszce. Łącznie policjanci zabezpieczyli 25 gramów tego narkotyku. 22-latek został doprowadzony do komisariatu, gdzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków, co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło:
KWP w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *