“Rodzinny dzień” w sołectwie Zelczyna

Plakat Dzień Rodzinny 2015Sołtys Zelczyny Janusz Śmiech wraz z Radą Sołecką serdecznie zapraszają wszystkie Rodziny na „Rodzinny dzień w Zelczynie”. Impreza odbędzie się w niedzielę – 24 maja 2015 roku na terenie rekreacyjnym przy Bibliotece (Zelczyna 242).

Na niedzielne spotkanie zaplanowaliśmy masę atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Łącząc Dzień Matki z Dniem Dziecka oraz z Dniem Ojca przygotujemy szereg niespodzianek dla każdego uczestnika. Startujemy o godzinie 14:00 uroczystą Eucharystią, tuż po której czekać na Gości będą między innymi:

„I Sołecki Turniej Siatkarski” – zgodnie z głosem młodzieży i dzieci tworzymy pierwsze zawody siatkarskie w Zelczynie. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja wpisze się na stałe w kalendarzu imprez naszej miejscowości. Do udziału zachęcamy wszystkich – rodziny, znajomych, przyjaciół oraz Tych, którzy chcą poczuć dreszczyk sportowych emocji.

Aby wystartować w turnieju należy uzbierać 6 osobowy zespół, wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją na nasz adres mailowy: solectwo.zelczyna@gmail.com, w nieprzekraczalnym terminie do 22 maja 2015 r. O udziale w turnieju decydować będzie kolejność zgłoszeń (Regulamin wraz z Kartą Zgłoszeniową dostępne w serwisie www.Zelczyna.pl).

Zawody zręcznościowe – jeśli w Waszej rodzinie chętnie rywalizujecie, uczestnicząc w zawodach i nie jeden z Was może pochlubić się swoimi osiągnięciami, przygotowaliśmy tutaj coś w sam raz dla Was! Stańcie do niezwykłych zawodów o tytuł „Najlepszej Rodziny w Zelczynie” w ciekawych zawodowych kombinacjach. Czekać na Was będą nie tylko biegi i zagadki logiczne, ale wiele innych bardziej skomplikowanych, dyscyplin sportowych. Udowodnijcie, że nie boicie się rywalizacji i stańcie do zawodów!

Karaoke – coś dla rozśpiewanych. Zapraszamy na niezwykłą, pełną humoru zabawę. Tysiące utworów muzycznych, różne wersje muzyczne oraz doskonałe nagłośnienie pozwolą poczuć się jak wielkie gwiazdy muzyczne. Świetna atmosfera połączona z ciekawą zabawą pozwoli na zadowolenie nawet najbardziej wymagającego uczestnika.

Aby każdy był zadowolony, dla dzieci przygotujemy plac zabaw oraz trampolinę wraz z wielkimi dmuchanymi zjeżdżalniami. Specjalne zajęcia ruchowo – rytmiczne wkomponowane w program całej imprezy zostaną poprowadzone w ramach projektu współfinansowanego ze środków budżetu Gminy Skawina.

Dla zaspokojenia głodu zapraszamy na kiełbaski i karkówkę z grilla oraz zielonoświątkowe ognisko. W sklepiku na spragnionych czekać będą lody, słodkie i słone przekąski oraz schłodzone napoje.

Zajęcia ruchowo – rytmiczne prowadzone w trakcie imprezy odbywają się w ramach Projektu współfinansowanego ze środków budżetu Gminy Skawina.

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/454034821439510/

Plakat Dzień Rodzinny 2015

Źródło:
Sołectwo Zelczyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *