Szybki PIT w Pierwszym Urzędzie Skarbowym Kraków

a596_0-dW związku z rozpoczętą kolejną akcją rozliczeń podatkowych za 2013 r. Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego Kraków zachęca Podatników do przesyłania deklaracji podatkowych przez Internet.

Złożenie deklaracji w formie elektronicznej poprzez system e-deklaracje przynosi Podatnikom wymierne korzyści m.in. w postaci oszczędności czasu, łatwości wypełniania, bezpieczeństwa przesyłania danych, możliwość wysłania zeznania o każdej porze bez wychodzenia z domu oraz skrócenie czasu przetwarzania deklaracji w Urzędzie Skarbowym,co przekłada się na szybsze otrzymanie zwrotu nadpłaty podatku.

Ponadto, Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego Kraków informuje, że codziennie w marcu i kwietniu  w Pierwszym Urzędzie Skarbowym Kraków Podatnicy będą mogli złożyć zeznanie podatkowe przez Internet za pośrednictwem aplikacji e-Deklaracje. Pomogą im w tym pracownicy Urzędu. Deklaracje będzie można składać w godzinach 9-13 w siedzibie US przy ul. Rzemieślniczej 20 na sali obsługi na specjalnie utworzonym stanowisku ds. e-deklaracji.

Więcej informacji na stronach:

www.e-deklaracje.gov.pl

www.szybkipit.pl

www.facebook.com/Szybki.PIT

http://www.youtube.com/user/ministerstwofinansow

Źródło:
Pierwszy Urząd Skarbowy Kraków

1 response to "Szybki PIT w Pierwszym Urzędzie Skarbowym Kraków"

  1. Przez: bip Zamieszczono: 10 marca 2014

    Czytam dostępne oświadczenia majątkowe decydentów. O ludzie jakie oni maja dochody w tych urzędach od 4 do 8 krotności najniższej płacy. 🙁
    http://bip.malopolska.pl/umigskawina/Article/id,17730.html

    Czytając oświadczenia radnych nauczycieli, pozbawiony zostałem kolejnych złudzeń o niskich zarobkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *