Zapraszamy do przesyłania pytań do kandydatów na burmistrza miasta i gminy Skawina

faq-1444908-mPKW wciąż nie podała ostatecznych wyników wyborów głosowania w wyborach samorządowych, ale wedle informacji z Miejskiej Komisji Wyborczej (BIP) do II tury wyborów na burmistrza miasta i gminy Skawina przeszli Paweł Kolasa i Norbert Rzepisko. Serdecznie zachęcamy czytelników, mieszkańców i wyborców o kierowanie do nas pytań, które zadamy kandydatom przed głosowaniem 30 listopada 2014 r.

Jeśli komitety wyborcze kandydatów na burmistrza wyrażą chęć by portal infoskawina zorganizował debatę razem z komitetami, to w jej trakcie zadamy kandydatom pytania, także te, które napłyną do nas od Państwa.

Jeśli do debaty nie dojdzie, pytania skierujemy do kandydatów (komitetów) mailowo z prośbą o udzielenie odpowiedzi.

Wszystkie pytania i odpowiedzi zostaną opublikowane na naszej stronie.

Zapraszamy do przesyłania pytań na adres redakcja@infoskawina.pl do dnia 23 listopada 2014 r. (niedziela).

Prosimy zaznaczyć, jeśli autor pytania chce aby podać jego dane, prosimy o taką informację w mailu. Domyślnie nie będziemy ujawniać autorów pytań.

7 response to "Zapraszamy do przesyłania pytań do kandydatów na burmistrza miasta i gminy Skawina"

 1. Przez: karol Zamieszczono: 20 listopada 2014

  A do kiedy można zadawać pytania kandydatom?

  • Przez: Redakcja Zamieszczono: 20 listopada 2014

   Informujemy, że pytania można nadsyłać do dnia 23 listopada 2014 r. (niedziela). Potem poprosimy kandydatów o udzielenie odpowiedzi na nie w ciągu maksymalnie 3 dni.

   • Przez: karol Zamieszczono: 20 listopada 2014

    dziękuję

 2. Przez: Piotro Orznowski Zamieszczono: 18 listopada 2014

  Ja na początek mam jedno pytanie.

  Co kandydaci na burmistrza zamierzają zrobić z wszech obecną korupcją która niszczy nasza gminę? Procedery zostały szczegółowo opisane w komentarzach na stronie http://www.wyboryskawina.pl/blog/109/21/Rada-Przedsiebiorczosci.html. Mam tu na myśli organizowanie systemu realizacji zleceń z wolnej ręki, oraz utrzymywanie stale kilku firm które świetnie żywią się na naszym garnuszku?
  Wszyscy którzy mają kontakt z Urzędem w Skawinie wiedzą, że aby załatwić zlecenie na cokolwiek w Gminie Skawina to trzeba odprowadzić stosowne opłaty które nie płyną do skarbca naszej gminy. Tutaj pytanie do burmistrza Kolasy, czy posiadał tą wiedzę podczas pełnienia funkcji burmistrza Skawiny, czy w czasie pełnienia funkcji burmistrza coś w tej sprawie zrobił? Jego piękny baner wisi na biurowcu jeden z firm która została wymieniona w procederze. Najciekawsze jest to, że jeżeli jedna czy druga firma wymieniona w tym artykule czuła by się pokrzywdzona, to zażądała by sprostowania lub zdjęcia komentarzy które są jej nie przychylne.

 3. Przez: blukisz Zamieszczono: 18 listopada 2014

  A kiedy Infoskawina poda oficjalne wyniki, ktore juz dawno wisza w rynku?

  • Przez: Redakcja Zamieszczono: 18 listopada 2014

   Drogi Czytelniku,

   Dziękujemy za zainteresowanie. Przypominamy, że portal Infoskawina.pl jest prowadzony całkowicie społecznie (sami utrzymujemy serwer, domenę, wykorzystujemy do jego prowadzenia swój własny sprzęt komputerowy, video, foto, paliwo do samochodu, itp.), własnymi siłami bez żadnego wsparcia sztabu dziennikarzy (a mimo wszystko staramy się “pracować” nad portalem zawsze wtedy, gdy to tylko możliwe). Poświęcamy na jego prowadzenie dla Państwa swój prywatny czas. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość; publikujemy informacje najszybciej, jak to możliwe, ale proszę mieć na uwadze, że redakcja to też ludzie, mamy swoją pracę, życie rodzinne itp. 🙂 Nieustannie zachęcamy natomiast wszystkich zainteresowanych pracą dziennikarską i wsparciem portalu do zgłaszania się do nas w celu podjęcia współpracy z Infoskawina.pl. Dzięki temu portal na pewno będzie rozwijał się szybciej i trafiał z informacją skuteczniej. Pozdrawiamy i zapraszamy!

   • Przez: Czester Zamieszczono: 19 listopada 2014

    Ale logo żeś wymyślił, jak Islamic State?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *